Er staat wel een en ander op mijn planning en het zijn allemaal leuke dingen. Hopelijk gooit er nu geen enkel virus meer roet in het eten.
Van 25 tot 27 februari organiseer ik terug een meditatieweekend, of noem het liever een Stilteretraite, in de Ardennen. Als je nog écht heel snel bent en je wil mee, zeg dat hier dan even in de reacties, dan stuur ik je meer info.
Maar voor wie deze datum niet past, staat er al een volgende gepland: van 30 september tot 2 oktober, hoera!
Binnen exact een maand start mijn 200 uur durende opleiding in Tenerife, 200 uur, dat wil zeggen: acht uur les per dag, 24 dagen aan een stuk – maar natuurlijk wel in een hele mooie omgeving. Ik vraag me wel af hoe dat zal gaan, of het niet allemaal jonge slanke lenige meisjes zullen zijn, maar dan ben ik er om tegengas en levenservaring te geven. Het is een gedeelde kamer, dus wie zal er meer dan drie weken lang mij gezelschap houden? Geen mens die het weet, spannend hé.
Midden april zal ik dan officieel yogalerares zijn. Het plan is om op regelmatige basis een reeks lessen te geven en liefst aan beginnelingen. Start to yoga, start to meditate, want ik wil heel graag duidelijk maken dat iedereen hier deugd van kan hebben. En dat yoga juist bedoeld is voor mensen die (1) niet lenig zijn, (2) ongeduldig zijn, (3) regelmatig stram en stijf zijn of rugproblemen hebben.
In juni hopen we dan eindelijk écht naar Graspop te kunnen gaan, na het al twee keer uit te stellen natuurlijk. De camping ligt op 8 kilometer van de weide, we hopen op dan toch een beetje rust ’s nachts.
Begin zomervakantie willen we ook graag samen op reis maar dat zijn nog geen vastomlijnde plannen. Wordt het kamperen in Spanje, zoals vorig jaar? Wordt het Intersoc in Zwitserland? Of misschien nog iets totaal anders?
In het najaar mag ik weer meditatieles geven in de gevangenis!
En als ik genoeg vakantie heb, dan droom ik nu al van Egypte in november…
Vele en mooie vooruitzichten. Ik kom alvast yoga bij jou volgen, nog nooit gedaan en jij lijkt me perfect hiervoor! Ik ben ook de perfecte leerling zo blijkt want ik kan de drie checkboxen afvinken.
LikeLike
Hier ook drie vinkjes. En geïnteresseerd om daar wat aan te doen.
LikeGeliked door 1 persoon
SUper, ik hou je op de hoogte!
LikeLike
Schitterend, ik kijk er al naar uit!
LikeLike
Bezig bijtje, gij. Amainognie.
LikeGeliked door 1 persoon
Zo veel leuke dingen!
Veel plezier en succes met je opleiding.
Ik blijf het in de gaten houden, want ik heb wel interesse in dat stilteweekend in het najaar eigenlijk.
LikeGeliked door 1 persoon
Klinkt goed allemaal, veel variatie en leuke dingen. Ik hoop dat het goed komt met Graspop, mijn man popelt ook om nu eindelijk te kunnen gaan.
LikeGeliked door 1 persoon
Mooie plannen. Een kamer drie weken delen met een onbekende. Ik deed het tweemaal (een groepsreis). De eerste keer beviel het ons beiden goed. De tweede keer niet want de man was een (stiekeme) roker en drinker.
LikeGeliked door 1 persoon
Ja dat wordt nog spannend! Als ze maar niet snurkt!
LikeLike
Wat leuke plannen. Ja, hopelijk kan alles dit jaar doorgaan. Heel veel succes met alles!
LikeGeliked door 1 persoon